Lukker 26/11-2024 17:00:00
3 stk fjernstyret biler, ubrugte
IWC De Luxe af 18 kt. guld. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 8531. 1960'erne. Brun læderrem med spænde af guldbelagt stål. Ø 35 mm. IWC-æske medfølger.
MASKINSAKS, Haco, 2000x4 mm med motoriseret bagstop. Årg 1991.
1 stk pumpe 1 stk affaldsvogn
GENERATOR, Benzin Generator, Kraftline KL-8500W. Ubrugt.
Portvinsglas 6,5cl. 147 stk. i opvaskebakker
Ventilsæt, Corner Manuel Kriss, krom. Ubrugt
Prof. Vakkumpakker i rustfri stål. Flere justeringsmuligheder efter behov. Mål 495X360X420 mm. Vægt 35 kg. Ubrugt.
Jaeger-LeCoultre Bordur af forgyldt messing og glas, rektangulær urskive, ref. 448. Etui medfølger. 20. årh.s midte. H. 21. B. 14. D. 6.
Et par perleørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med kulturperle. Perlediam. ca. 8 mm. (2)