Peter Kornbeck (f. København

Lukker 02/12-2024 19:08:00

Peter Kornbeck (f. København 1837, d. sst. 1894) “En Forhalle med Udsigt til Byen Malcésine ved Gardasøen”. Sign. P. Kornbeck 1880. Olie på lærred. 79,5×62,5.