Lukker 27/11-2024 11:12:00
Blandeanlæg med mange anvendelsesmuligheder. LED display Kan bruges til 2 komponent produkter. Max. 2% afvigelse. NB: dele til doseringsanlæg mangler. Graco ProMix 2KE
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Parti Plastmo Bøjninger, T-stykker Ø95 mm
Toiletsæde Grohe bau ceramic med soft close. Ubrugt
Wallenstein mx25 Møgspreder Med støtte ben Der kan vælges mellem 3 udspredningshastigheder Leverer en kapacitet på 0,9 kubikmeter. Brugt få gange er som ny.
8 x 25 kg MG kombi - Magnesiumchlorid, tøning af is og sne, samt støvbinding, virker ned til minus 35 grader, skader ikke beton, metal, planter, dyrepoter, fodtøj m.m.
Fem-radet diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. L. 43 cm.
1915. 1 øre, 4.tryk. Klip med perfekt violet skjoldstempel KOLONIEN SUKKERTOPPEN. Attest Nielsen [ 4 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gerhard Henning (f. Stockholm 1880, d. Hellerup 1967) Modelstudie af nøgen kvinde. Sign. G. Henning. Blyant på papir. Lysmål 38×30,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Illum Wikkelsø (f. 1919, d. 1999) “Genius”. Et par lænestole med stel af mørkpoleret mahogni. Hynder i sider, ryg samt sæde betrukket med blåt uld. Udført hos C.F. Christensen, Silkeborg. (2)
Fabrikat: Mandam Modell: MBS 6,0 H Vikt: 1610 kg Tillverkningsår: 2023 Serienr: 1003/23 Arbetsbredd: 6000 mm Transportmått Längd: 3700 mm Bredd: 2200 mm Höjd: 3000 mm Skick: Ny