Ca. 50 stk Klemmespot E27 samt div. Løse pære
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
9 ruller miljøvæv á 1,06x25 meter (ubrugt)
Stort værktøjssæt i trolley med to topnøglesæt, ringgaffel nøgler, skruetrækkere, tænger mv. 599 dele. Ubrugt
Ubekendt møbeldesign Et par brutalist stole af eg, løse hynder med grå uld. (2)
1 bt. Champagne Dom Pérignon Rosé, Moët & Chandon 1996 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Onyks-, lapis lazuli- og diamantbroche af 18 kt. hvidguld prydet med onyks, poleret lapis lazuli og talrige single-cut og baguetteslebne diamanter på i alt ca. 5.50 ct. Farve: H-K. Klarhed: VS. Vægt ca. 30,5 g. B. 5,2 cm. L. 6,9 cm.
Ole Tonsgaard (f. 1967) “Svineinfluenza”. Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 25×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv, brødkniv, urtekniv og utilitykniv. Knivblad 10-21 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter af resin. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
1910–1911. Planche med i alt 46 julemærker. Alle annulleret med violette JERNBANESTEMPLER (liniestempler og ovalstempler). Mange forskellige. Meget sjældent materiale [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Str. (LxHxB): 80x80x42 cm.
Johan Rohde (f. Randers 1856, d. Hellerup 1935) Kande af sterlingsølv med hamret overflade. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 432 A. Vægt 548 g. H. 22,5.
Velholdt græsslåmaskine. AWD. Kompact design. Bagvogn i støbejer Husqvarna P524 - EFI - 425 kg
BUDT 42500,- DKK