Lukker 21/11-2024 19:00:00
1 bt. Champagne Dom Pérignon Rosé, Moët & Chandon 1996 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Velkørende maskine. Bemærk at på billederne mangler pladen der dækker batterier, men at denne medfølger ved udlevering af maskine Hydrema 922 D
BUDT 219000,- DKK
Belgien. 1919. Kong Albert med stålhjelm, 5 fr. vinrød. Postfrisk. AFA 2.400 [ 156 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Cypriotisk “bi-chrome ware” amfora, dekoreret i rød og brun med koncentriske cirkler og stregdekoration. Ca. 750–600 f. Kr. H. 18 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Ifølge oplysninger erhvervet i Cypern af dansk udsendt læge for FN missionen og hjembragt i 1968. Dernæst nedarvet i familien.
4 stk. slangeophæng
Står i 6740 Bramming. 3 stk. sorteringskasser i plast, med indhold, samt sorteringsreol med 4 stk. skuffer, med indhold og nøgle. Brugt/Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Spejl med lys 65x120cm, ubrugt.
Just Andersen Koralsmykkesæt af 14 kt. guld bestående af broche og ring hver prydet med cabochonslebet koral. Samlet vægt ca. 9 g. Broche L. 6,3 cm. Ring front B. 20 mm. Str. 49. (2) Æske medfølger.
IWC Portfino af stål, ref. 3331. Quartz-værk med datovisning. Kroko-præget Ole Mathiesen-rem med C-spænde af stål. Ø 34 mm. 1990'erne. IWC serviceæske medfølger.
Ingen beskrivelse
"Model 8FBE20T" - 48V - med udskydelige pallegafler, 2,2m lange når er udskudt! !NB! : Bemærk kun 4650 timer !!! Toyota Traigo 20 - Batteri - Kapacitet 2 ton, løftehøjde 4,7 m / 2 ton capacity, lifting 4,7 m
BUDT 59500,- DKK