Lukker 25/11-2024 14:25:00
Scania P380 med Tischer 8t påbygg, bilen har automat gir, støtteben,brille, 2stk vinsjer, fjernstyring, verktøyskap. må påberegnes noe jobb på bilen.
Afhentes: MELHUS, Norway (via Google Maps)
ELEKTRONISK DARTSPIL. Inkl. 6 pile og 30 stk. ekstra spidser. Ubrugt.
NB: Maskinen er pæn og i sin oprindelige maling, men maskinen stod både i skygge og i modlys, da den blev fotograferet - vi har måttet lysne billederne og de r derfor unaturlige ud!!! Maskine med lavt timetal. Er udstyret med en kassette til borerør på 4,5 m. Vil være i brug frem til bliver solgt. Vermeer D40X55III - Motor EPA / Engine EPA
BUDT 1493000,- DKK
Danmark. Gammel samling i springbind og incl. lidt bedre udgaver [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
To grønlandske tranlamper af fedtsten samt fiskekrog af jern, sten og træ. Medfølger senere stand af træ samt lampepind til at justere vægen/tarqigssût af træ og ben. 18.-19. årh. Lamper L. 25 og 33. (5)
WV Transporter 1,9Tdi Van. Årgang 2009. Med partikelfilter. Med anhængertræk 1875Kg. Motor 102HK (75Kw). Sidste syn 17/10 2022. Bilen starter og kører godt.
stort parti Disney legetøj, ubrugt
6 bts. Château Canon, Saint-Emilion 1. Grand Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med tre old-cut diamanter flankeret af seks mindre old-cut diamanter på i alt ca. 2.80 ct. Farve: G-J. Klarhed: VS-P. B. 10 mm. Str. 56.
Grønland, Den Kgl. Grønlandske Handel, 1 kr 1911, No. 7492, Oscar Wesche / Munch, Sieg 50, Pick 6, papirrevne ved højre margin samt limrester på revers
2 hydr. Cylinder ubrugt