Lukker 28/11-2024 13:40:00
Brenderup 40 N 2 Akslet Trailer Lukket med pressening. Stelnummer 320496 Årgang 1992
Afhentes: Kj - Brøndby, Denmark (via Google Maps)
VEJLE P&T. Udstillingsplanche med 2 brevkort annulleret med sjældent brotypestempel [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pandetermometer, måler temperatur på et sekund. Ubrugt
Står i 6230 Rødekro. Tjep (ST-15/50) og Paslode (S200-316) sømpistoler til luft. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Vandhane, Grohe Euroeco, Krom, vægmonteret armatur incl 2 rosetter. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk TIM M III - Roeoptager - Tankmaski TIM M III - Roeoptager - Tankmaskine.
Smart knivblok med 5 knive i forskellige størrelser samt fjerkræssaks. Blok og knivskaft i brun. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Holmegaard vase og skål/askebæger i blå glas. Vasen måler H12 cm. Et rigtig fint lille sæt, der fremstår i hel og fin stand. + MOMS
Thai buddha af forgyldt bronze. Stående - 'skillende vandene' - på trone, forgyldt og delvis bemalet. 18. årh. H. 44/62 cm.
MULTIMEDIE til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt.
Simon Spies. 3 “miniark” af 4 mærker med portræt og tallet 61 (61 års fødselsdag) i venstre hjørne og under Spies med småt skrevet “VAN GOK”. Det ene miniark signeret af Simon Spies. [ (*) ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 390,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Atlas Copco XAS57DD EURO BOX - 3 m3/min - 7 Atlas Copco XAS57DD EURO BOX - 3 m3/min - 7 Bar
BUDT 10500,- DKK