Lukker 28/11-2024 18:00:00
BUNKAKNIV, 21 cm knivblad, udført i 110 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Inkl. Skede uført i træ. Ubrugt i gaveæske udført i træ. Modelfoto
Massage pistol med tilbehør og mange funktioner + hår trimmer, ubrugt
Hele Verden. Parti i 4 flyttekasser med diverse samlinger, lagerbøger, tilbehør, kartotek, FDC osv. Mest fra Danmark og Norden. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1150,- DKK
Trailer der har være brugt til at fragte vægtklodser til kran. Kan nemt bruges eller ombygges til andet. Brenderup P69 - Lasteevne 2.700 kg / Capacity 2.700 kg - Buggytrailer
Varebil Citroen C4 Cactus 1,6 Hdi 92 feel Automatic Klima Fartpilot Navigation Anhængertræk Alle service Sidst 20/3-2023 km 258675 Tandrem / vandpumpe / kobling Registrerings attest medfølger Nummerplader medfølger
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007) “PP 70”. Cirkulært spisebord af massiv eg med udtræk og to tillægsplader. Udført og mærket hos PP Møbler. H. 71. Diam/L. 140/260. (3)
Pei Punktsvejse maskine Europei Spot PX, 18 kva, 400v, med vandkøling, wirehejs unit.
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom, str. 156 mm x 197 mm x 18 mm (B x H x D). Dobbelt skyl. Ubrugt.
Parti div. lamper
To grønlandske tranlamper af fedtsten samt fiskekrog af jern, sten og træ. Medfølger senere stand af træ samt lampepind til at justere vægen/tarqigssût af træ og ben. 18.-19. årh. Lamper L. 25 og 33. (5)