Lukker 26/11-2024 09:07:00
Velkørende maskine med lavt timeantal. Drejbart lad med tip. Drejebart sæde. Wacker Neuson DT25 - Kapacitet/capacity 2,5 ton - På gummibånd bånd / On rubber tracks
BUDT 145000,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
UDBENERKNIV, 15 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
El hejs. Arbejdsbredde: 105cm Skjold i dårlig stand.
Ca. 120 stk Gulvplader brædder, 300 x 60 cm, i alt ca. 216 m2, varierende stand
1 sæt havekrukker á 2 stk. H: 35/46 cm. Ø: 35/46 cm. (ubrugt)
Emmery Rondahl (f. Vordingborg 1858, d. København 1914) En samling på fem akademitegninger i form af gipsrelieffer. Delvist sign. Emmery Rondahl. Kul og blyant på papir. Bladstørrelse 47×29, 36×27, 37×26, 43×33 og 42×53. Uindrammet. (5)
1937. Schultz, 10 øre, grønblå. Klip med blåt skjoldstempel KOLONIEN HOLSTEINSBORG. Pragtkvalitet. Attest Nielsen [ 15 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
England. 1856–1861. One penny, rød. 7 forskellige brugte mærke efter SG 36–42. [ SG 36–42 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
10 stk. div. løvriver + 6 stk. skafter (ubrugt)
Jesper Dalgaard (f. 1974) Uden titel. Sign. Jesper Dalgaard 2008. Polykromt dekoreret lertøj. H. 49. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Olie/diesel pumpe. 12 Volt, 60 watt. 1500 liter/time. Ubrugt
STOR PROF GRILL/PØLSESTEGER. Professionel pladesteger udført i rustfri stål, måler 550x430x240mm. 3 kW. Ubrugt. Model foto.
Ny/ubrukt hydraulikkpresse til hydraulikkslanger Presser 500t Medfølger bakker fra 1/4" til 2 1/2" slanger Med fotpedal eller den kan brukes automatisk Ny ubrukt..Står i transportkasse for enkel frakt