Lukker 28/11-2024 19:00:00
Indgangskontrol, 2 søjler med kortlæser, uden nøgler, uden tilbehør.
1 rl. 50m ubrugt gasslange
Str. (LxB): 280x110 cm.
BUDT 7400,- DKK
Hedvandsrenser Gerni 3500, ikke afprøvet.
14 stk Gastro fade, Hvide 32 x 26 x 6 cm
Klippo plæneklipper, med benzinmotor
. GMR Stensballe 150 cm
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Forårsdag ved en stråtækt bondegård. En ældre kvinde sidder og strikker i en have med farverige tulipaner. Sign. P. Mønsted Særslev 1925. Olie på lærred. 50×70. Særslev ligger på det nordlige Fyn.
Sandblæse Kabine, høj model, med udstyr, handsker, pistol, ubrugt og usamlet i org. Kasse
STORT KNIVSÆT, 5 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto