Lukker 28/11-2024 19:00:00
ROBOTSTØVSUGER, drifttid ca. 75 minutter. Med moppefunktion til gulvvask. Ubrugt
Effie Hegermann-Lindencrone (f. Hillerød 1860, d. Frederiksberg 1945) Høj vase af porcelæn med lav krave, dekoreret i farver med kastanjeblomster og blade, stamme i jernglasur. Sign. monogram. Bing & Grøndahl, 1902–1914. H. 44 cm.
4 SKF ledlejer med gevind, hul 35mm
Ca. 140 stk Glasvaser forskellige str. / modeller H 10 - 16 cm
Elverk Leroy-Sommer med Volvo motor Tillverkningsår: 2008 Övrig information från säljaren: Enbart varmkört för oljebyten, total drifttid 31 h. Som nytt. vikt 3718 kg 440 kVA 352 kW 635 A Data för kontinuerlig drift.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ifor Williams GX105 - Lasteevne / Capacity 2.050 Ifor Williams GX105 - Lasteevne / Capacity 2.050 kg
BUDT 13250,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Dør, som måler 205 x 82,8 cm. D: 4,1 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Står i 6740 Bramming. Kabler i mange forskellige udgaver. Bl.a. CTS kabel ca. 100 meter og mange flere. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Ca. 300 stk Hyldeforkanter med tape L 98 cm + ca. 5500 blandet hyldeforkanter med tape L 55 mm og div. Tags af plast
4 stk 125 A Tower Inlet, 400v stik
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 40 cm - New Holland skifte - til rendegra ABC 40 cm - New Holland skifte - til rendegraver
Einar Wegener/Lili Elbe (f. Vejle 1882, d. Dresden 1931) Landskab med grønne træer. Sign. EW 19. Olie på lærred. 39×51.
Som ny! En meget godt ivaretatt og pen maskin. En eier og en bruker fra ny. Pent brukt til grøftearbeid ved vei. Maskinen har full service historikk hos godkjent Kobelco verksted. Selges med 1 stk graveskuffe og 1stk pusseskuffe. Encon Rotortilt Makin 3D maskinstyring https://www.maskinstyring.com/makin-3d-2?srsltid=AfmBOooZfPUwpGrKRhXCuZFfyDcnhhSgrJ1dsoqE68o3LR7U0KFYIRV8 Sentralsmøring Led takbjelke , 2x blitzere bakover , Led Arb-lys Maskinen er klar for rask overlevering. Godkjent fram til Mars 2025 Transport: L: 753 B: 259 H: 287 cm. Med forbehold om feil i annonsen.