Lukker 28/11-2024 11:00:00
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Arne Vodder (f. 1926, d. 2009) Sofabord med seks-benet stel af bøg. Top med buet form og kehlet kant, underliggende hylde samt sko af riopalisander. Udført 1950'erne hos snedkermester Winther for Bovirke. H. 55. L. 97. B. 76.
PALLE med diverse fittings.
Postkort. Lille kasse med bl.a. album med gamle postkort. Desuden diverse frimærker mv. [ * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
New Holland 376 ballepresser. Presseren har ikke været anvendt af nuværende ejer, men er købt i funktionel stand.
“Flora Danica” firsidet skål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomst. 3510. Royal Copenhagen. 22×22 cm.
1 bt. Chassagne Montrachet 1. Cru “Les Caillerets”, Domaine Fontaine Gagnard 2019 A (hf/in). 1 bt. Chassagne-Montrachet 1. Cru “La Grande Montagne”, Domaine Fontaine-Gagnard 2019 A (hf/in). Total 2 bts.
16 visninger
BUDT 1150,- DKK
Terminal traktor Kalmar TR626iAL ESD 2017 Hours: 17361 S.nr: 50029 Engine: Volvo TAD 1362VE 3B Transmission: ZF 6WG310 Height: 3730 Width: 2550 Length: 5870 Spare parts included. Value 170.000:- SEK. 14 tires with rims, 6 of which are almost new. The Maschine may have major faults as it has been stationary for a while, inspection recommended.
Kugletræk 3 stk.
Værktøjer medfølger ikke Værktøjsholdere medfølger
BUDT 20000,- DKK