Lukker 28/11-2024 19:29:00
G.D. Vajra Bricco della Viole 2012 3 fl. (NA)
Pænt holdt, har spor efter stilstand i 6 månede MAN Tg a 26.350
BUDT 50500,- DKK
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Gucci Et par høj hælede ankelstøvler af hvidt og gråt læder med spide snuder, lynlås i siden, smal hæl og hvidt læder indvendigt. Hæl højde ca. 9 cm. Str. 39. (2) Original æske og dustbag medfølger. Ny pris DKK 6.000,-
Carl Holsøe (f. Aarhus 1863, d. Asserbo 1935) Interiør fra en dagligstue med kunstnerens hustru siddende ved klaveret. Sign. C. Holsøe. Olie på lærred. 66×68.
Ca. 45 stk Champagneskåle 16 cl.
HULSAVSÆT, 5 STK. 16 dele hulsavsæt str. 19-127 mm. Ubrugte.
GENERATOR, Benzin Generator, Kraftline KL-8500W. Ubrugt.
2 stk skostativ i Metal, ubrugte i kasser
5 stk LED lamper, batterier medfølger i kassen, ubrugt
ubrugt Triplet Pumpe 50x40x25