Lukker 05/12-2024 19:23:00
8 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1995 A (hf/in). Owc. Sourced from a temperature controlled cellar
BUDT 3900,- DKK
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Diamantørestik af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant. L. ca. 14 mm.
Parti div. fedt-patroner + div. fedt (ubrugt)
Danmark. SAS. Samling i kasse med diverse forsendelser. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 290,- DKK
120 stk Kaffekrus
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC ZORZI - Container trai ABC ZORZI - Container trailer
Berit Jensen (f. København 1956) Uden titel. Sign. på bagsiden Berit Jensen-96. Olie og collage på lærred. 41×33. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 6
Canada. 1852–1978. God velfyldt samling med mange bedre værdier og meget samlet i nuancer og takninger mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “Koglen” Pendel med lameller af kobber. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60.
Portvinsglas 6,5cl. 196 stk. i opvaskebakker
Talje, 2T, 3 meter. Ubrugt