Lukker 27/11-2024 08:32:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC ZORZI - Container trai ABC ZORZI - Container trailer
Står i 6230 Rødekro. Tjep GRF34-90 Gas sømpistol med batteri. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
2003 TCM propantruck Trippelmast med friløft Sideforskyving av gaffelbord 7299 timer Starter og går Trenger service Starter er dårlig og ene bakdekket er defekt Byttet topppakning for 4 år siden
Står i 6230 Rødekro. Tjep ST-15/50 Gas SG sømpistol med batteri. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
1 bt. Sal. Château Palmer, Cantenac - Margaux. 3. Cru Classé 2019 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Rokokoform kaffe- og teservice af sølv, drevet med rocailler og blomster, hævet på fire lave fødder, bestående af kaffekande stjerthank H. 23 cm, tekande, sukkerskål og flødekande. A. Dragsted, Københavns bymærke 1915–1916. Vægt 1597 g. (4)
2 ubrugte motorer 0,75KW og 1,5KW
2-delt servante med spejl og udskæringer i fyrretræ. Måler H:180 x B:139 x D:61cm. Underdel er med 2 låger og 2 skuffer. Overdel er med spejl og 2 hylder. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
156 par arbejdshandsker, Granberg 4202 Water Proof str. 10 (ubrugt)
Thorkild Hansen (f. Hørsholm 1914, d. Tempelkrogen 1964) Uden titel. Sign. på bagsiden med dedikation. Olie på lærred. 62×46. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Hængelås, 40 stk.