Lukker 25/11-2024 14:20:00
Ny likeretter selges, stått på kaldt lager siden den var ny. Input 230/400 og output 110V, 8kw ytelse. Mulig visning etter avtale: Visningsdato: 27.11.2024 Klokkeslett: 09.00
Afhentes: Alta, Norway (via Google Maps)
Fra lukket minkfarm, Højtryksrenser Nilfisk Alto Poseidon 8, 380v, med slange, , ikke afprøvet
Omega Armbåndsur af stål, ref. 2639–13. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 266. 1952. Præget læderrem med C-type spænde af stål. Ø 36 mm.
KØKKENKNIVSSÆT udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Kokkekniv, santokukniv, forskærerkniv, brødkniv, urtekniv og universalkniv. Knivblad 9 - 21 cm. Super skarpe og holdbare. Hårdhed 56 HRC. Skæfter af rød sandeltræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Hitachi/Hikoki bajonetsav model nr CR18DBL uden batteri og lader ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC graveskovl - Hydrema fæ ABC graveskovl - Hydrema fæste
Står i 6230 Rødekro. Master diesel kanon. Til stik. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Seminatikt Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. Ca. 1950. 395×271.
1930. 3 kr. brun. 4-blok med marginaler i postfrisk kvalitet. Splittelse i bunden mellem mærkerne. [ 12 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Forårsdag ved en stråtækt bondegård. En ældre kvinde sidder og strikker i en have med farverige tulipaner. Sign. P. Mønsted Særslev 1925. Olie på lærred. 50×70. Særslev ligger på det nordlige Fyn.
Frederik V, kurantdukat / 12 mark 1757 W/VH, H 23, S 2, F 262, 3,09 g - smukt tonet eksemplar af typen hvor kongen bærer laurbærkranset hjelm
Hartmann's Diamantring af 18 kt. rosaguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.98 ct. Farve: H. Klarhed: VVS-VS. Vægt ca. 11,5 g. B. 9 mm. Str. 54.