Lukker 28/11-2024 08:15:00
Luftsåmaskine med tæller. Kverneland Accord Pneumatic DL - Luftså maskine
BUDT 10250,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
To tyske lågkrus af fajance, dekorerede i manganviolet og blåt. Det ene med (senere match) sølvlåg, mester Erik Andersen Winther, borgerskab i Aarhus 1691 H. ekskl. montering 15 cm. Det andet med tinmontering H. ekskl. montering 17 cm. 18. årh. (2)
Bruse foldedør Dansani. Bredde 75 -77 cm Højde 2 meter. Klar glas. Ubrugt.
Louis Vuitton “Randonnee PM” taske af rødt Epi læder med gyldne beslag, to justerbare stropper og et rum med rødt ruskindsfor. H. 39 x B. 28 x D. 15 cm. 1995.
9 bts. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1990 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
BUDT 23000,- DKK
Lad til redskabsbære, 90 x 95 cm.
Elegant 925 sølvarmbånd med Zirkonia
LYNGE. Meget pænt stjernestempel på postkort med 5 øre, Chr. 9. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 stk. håndklædestænger, Geesa længde 30 cm MESSING
224 stk. Galsone madforme i displays
BUDT 93500,- DKK
1 ubrugt generator 95 amp.
Stå-bord m. påbygget lysekrone