Lukker 25/11-2024 13:50:00
Större parti med div rör Dimensioner 200mm, 100mm, 60mm, 30mm, 22mm Alla rör säljes tillsammans Fyrkants järn ingår ej Längd 6m
Afhentes: Markaryd, Sweden (via Google Maps)
Stillads, 5*plader, 4*hjul, 9*høje+2*lave samt stænger på foto nr. 9 (se fotos)
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972) Parti fra Stærkende ved Roskilde. Sign. Ole Ring 1961. Olie på lærred. 47×69. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Signeret Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign på rød bund. Signeret: Kashan Attai. Ca. 1950. 314×218.
Vasily Yakovlevich Grachev (f. 1831, d. 1905, russisk kunstner) Farvelkysset. Russisk skulptur af patineret bronze med en kosak, der tager afsked med sin kæreste. Sign. Grachev (med kyrilliske bogstaver). Udført hos C. F. Woerfell Bronzestøberi, Skt. Petersborg. H. inkl. spyd 30. L. 21. B. 13,5.
BUDT 17000,- DKK
Varebil Citroen C4 Cactus 1,6 Hdi 92 feel Automatic Klima Fartpilot Navigation Anhængertræk Alle service Sidst 20/3-2023 km 258675 Tandrem / vandpumpe / kobling Registrerings attest medfølger Nummerplader medfølger
24 stk Gasregulator
6 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
Mål pr. fag: B 100 cm x D 82 cm x H 200 cm Bestående af: 20 stk. Gavle & 66 stk. hylder Køber nedtager selv Uden indhold