Lukker 24/11-2024 19:00:00
VAREBIL, VOLKSWAGEN CRAFTER 2.0 TDI SCR 177 KASSEVOGN AK.AFST. 3640. 1st. Indreg: 07-12-2017. Synet: 24-11-2023. Km-tæller viser: 206879.
BUDT 27000,- DKK
Danmarks lot med bla 4 t-shirts + Fodbold, solskærm, gymnastik taske,hår pynt, flag til bilruden med mere, ubrugt
40 stk. skruetrækkere m. magasin (ubrugt)
Hele Verden. 2 flyttekasser med samlinger inkl. Danmark, Norge og Canada og et par enkle bedre udgaver iblandt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Velholdt græsslåmaskine. AWD. Kompact design. Bagvogn i støbejer Husqvarna P524 - EFI - 425 kg
BUDT 42500,- DKK
10 stk Borde 120 x 80 cm
10 stk LED lamper 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 10 lamper)
Bordrundsav + kompressor, Mirage + akku-skruemaskine m. 2 batterier, 1 lader
2 stk vogne ca 1x2m med vippebare trådhylder, inkl "flytte hjul".
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956) “The Forgetful Theater”, 2013. Sign. på bagsiden Lars Nørgård med datering. Olie på lærred. 175×300. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 75000,- DKK
2 ubrugte hydr. Cylindre, total 52cm
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003) Gåtur i Dyrehaven. Sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 50×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
100 pakker barduner á 4 stk. á 3 meter (ubrugt)