Lukker 03/12-2024 11:30:00
40 stk. skruetrækkere m. magasin (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - verden
1 stk Multipavilloner 6 x 6 meter, Alu. Stel, dugen er ekstra stærk, vind- og vandtæt samt brandhæmmende og vaskbar, har udluftning i toppen, der medfølger 8 sidestykker
Med wire-hej Stena Wire Stena
BUDT 12250,- DKK
Russisk ikon med fremstilling af Nedstigningen til Dødsriget og Opstandelsen. Tempera på træpanel. 19. årh. 30×25 cm. Hertil medfølger syv forskellige bøger om ikoner. 20. årh. (8)
GIPSPUDSER, Boxer BX-700.
1907. Fr. VIII, 10 øre. 6 mærker med fundne varianter i stemplet kvalitet. [ 55 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
El truck Uni carriers Fuld friløft Sideforskydning Gaffelflyt Løfte højde 4000mm Gaffellængde 1400 Lader medfølger
USB lighter, 5 stk. Genopladelig og med flexarm som let kan nå ned i dybe lysestager, gasgrill mm. Fra United. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969) Komposition fra serien “Symbolistiske Akvareller”. Sign. KÆ 04. Akvarel og blyant på papir. Bladstørrelse 30×21. Proveniens: Galerie Mikael Andersen, København. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
45,9kg. 995x398x740 mm.
Toiletsæde Duravit toiletsæde med lang beslag. Ubrugt.