Lukker 24/11-2024 17:10:00
LED pejs + huse med led lys + julesokker + kasser med julekugler, ubrugt
1 sæt pallegafler m. maskinophæng for gummiged, Ljungby L20 - maskinophængsbredde: 2410 mm. - gaffellængde: 1560 mm.
BUDT 3100,- DKK
1 bt. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2010 A (hf/in).
BUDT 1150,- DKK
Gasgrill mrk. Backyard Burner. Robust grill med 3 brændere og 1 sidebrænder. Under grillen er der praktisk opbevaringsrum med dobbelt døre. Grillen transporteres nemt på 4 hjul. Samlet men ubrugt.
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld prydet med talrige baguette- og brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.09 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Samlet vægt ca. 6,5 g. B. 12 mm. L. 3 cm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
PERSONBIL, VOLKSWAGEN LUPO 1,0. 1st Indreg: 23-12-1999. Synet: 22-02-2024. Km-tæller viser: 343257.
16 visninger
Victor Vasarely (f. Pecs 1908, d. Paris 1997) “Venus”. Sign. Vasarely. Serigrafi på plexiglas. 38×33. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Uindfattet cut cornered rectangular modified brillantslebet Natural Fancy Intense Brownish Yellow diamand på 0.19 ct. Klarhed: I1. Uindfattet cushion brillantslebet Natural Fancy Brownish Yellow diamant på 0.23 ct. Klarhed: SI1. Uindfattet oval modified brillantslebet Natural Fancy Intense Greenish Brownish Yellow diamant på 0.32 ct. Klarhed: VS2. (3) IGI certifikater nr. 604307878, 604308133 og 604308001 medfølger. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
- Gravemaskinen har et lavt timetall - 3 skuffer medfølger. - Rototilt