Lukker 26/11-2024 11:00:00
20m2 klikgulv bambus plank hvid matlak. Ubrugt.
Afhentes: Industrivej 1, Stilling 8660 Skanderborg (via Google Maps)
AALUM. Stjernestempel på postkort frankeret med 10 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Forskærersæt udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Knivblad 25 cm. Super skarp. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
KG Master Cooler, airconditioner, kan anvendes ude og inde. 220-240 v. Ubrugt, samt 28 flasker classic shampoo.
D. Godycki Cwirko (f. Letland 1908, d. 1988) Parti med optrukne både. Sign. Godycki Cwirko 1983. Olie på lærred. 59×68. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
- Med frontlæsser og ballegrab samt skovl og pallegafler. - Bemærk den har har kun kørt 435 time Case IH Farmall 65 A - 3,2 ton - Kun 435 timer / Only 435 hours
BUDT 172000,- DKK
Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
Stativ for håndvægte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kverneland Greenland Saltspre Kverneland Greenland Saltspreder
Rigtig fin lille Pavillon, perfekt til en lille summerhus grund. Pavillonen har en stor stue, 3 værelser, et legerum samt et toilet. Pavillonen er installeret med vandvarmer. Pavillonen har flotte lyse trælofte samt lyse laminatgulve i alle ru ABC Moduler 99m2 - Flotte beboelses- og kontormoduler
BUDT 102000,- DKK