Lukker 22/11-2024 08:49:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Kæmpe værktøjsvogn i virkelig lækker og kraftig kvalitet, skuffer med glideskinner, gummi indlæg og softclose, gasdæmper i toppen og lednings gennemføringer på bagsiden. Øverste kasse er aftagelig. Måler 166 høj, 107 bred, 46 dyb.
Osram LED 15 watt R7S sokkel, 8 stk. Ubrugt.
Tysk Louis XVI prismekrone med stel af forgyldt bronze, behængt med prismer i kæder, bundplade af blåt glas, monteret til el. Berlin, delvis 18. årh.s slutning. H. 85. Diam. 75.
Gallakjole fra ophørt butik str: 48 , ubrugt
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924) Skulptur af lertøj modelleret i form af siddende kvinde. Dekoreret med lys grå krakeléglasur. Usign. H. 20. B. 11. L. 16.
Johannes Hofmeister (f. Hjørring 1914, d. sst. 1990) Bakket landskab med huse og figurer. Sign. J.H. Olie på lærred. 85×99. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Skiftenøgler fra Tengtool str 6-8-10-12
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
- Kun selve kassa som selges, kun det som sees på bildet.
Olietank
BOOMBLASTER m. bluetooth, opladelig med 4.000 mA batteri, indbygget lyseffekt og subwoofer. Oplades med USB oplader. Mikrofon medfølger. Str. 20 x 35 x 17 cm. Ubrugt.