Lukker 26/11-2024 11:00:00
Indvendig glasdør ca. 92,5x204cm uden karm hvid, ubrugt + anden glasdør bagved.
Afhentes: Industrivej 1, Stilling 8660 Skanderborg (via Google Maps)
Luftrenare Faither 2000 El-björn TF9EL Ventilationsfläkt Heylo
1 ubrugt servomotor
Royal Copenhagen Vase H 22 cm har skår ved fod, samt 5 dele Brugskunst
MOTORSAV, Boxer 52cc.
Kæmpe skruetrækker og bitz sæt, mange dele, ubrugt
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, krom, str. 15,6 x 19,7 cm. Ubrugt.
Fransk Hall-lanterne af forgyldt bronze med sider af slebet glas, støbt med rocailler. Rokokoform. Cirka 1900. H. 55. B. 22.
BUDT 290,- DKK
BUDT 1750,- DKK
Redskabsophæng, Skinne med 6 stk ophæng
NØRREJYLLANDS Jpb. 20.10.22. Bureaustempel på brevkort til England [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Safir- og diamantring af 14 kt. hvidguld i form af sommerfugl prydet med talrige facetslebne safirer på i alt ca. 7.75 ct. og brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.64 ct. Farve: H-I. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 19,5 g. Front ca. 4,6×5,4 cm. Str. ca. 50. Æske medfølger. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær