Lukker 26/11-2024 17:00:00
Pop up telt så du kan være ude i regnvejr uden at blive våd, ubrugt
Vbg underkörningsskydd i aluminium - Fint skick - Med skena för att kunna montera stänkskydd - Längd ca 240 cm
37,5 cm længde 38,5 cm center afstand 15,5 cm. Ubrugt.
Overgemt model. Har aldrig været brugt. God størrelse og med B&S Snow Series motor. Bliver tjekket og startet op inden udlevering. Simplicity SI 822 EX - Sneslynge / Snow blower
Tuchel Fejemaskine med benzinmotor. B 150 cm. Med opsalmer, truck lommer, har stået stille længe, stand ukendt
25 stk Sortimentskasser heraf 22 stk 20,5 x 34,5 x H 15 cm + div. kasser
Jean Deyrolle (f. Nogent-sur-Marne 1911, d. Toulon 1967) Uden titel. Sign. J. Deyrolle, 103/260. Litografi i farver. Lysmål 60,5×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Sikkerhedssko Ortholite, str 44, lædersikkerhedssko. Ubrugte
Badeværelse underskab, Svedbergs skapa, Skifergrå, 2 softclose låger incl 2 greb. bredde 50, højde 50 cm , dybde 25 cm. Har små tryk I kanterne. Ubrugt.
Kirkebænk af delvist bemalet træ, rigt udskåret med figurer, engle samt “Anno Domini, Victor Bloch, mcmIII (1903)”, dekoreret med bemalede motiver i form af bibelske scener i polykrome farver. Cirka 1900. H. 168. B. 181. D. 74.
Danfoss hydr. Pumpe ubrugt 90 cm3