Danfoss hydr. Pumpe ubrugt 90 cm3
1 bt. Chambertin Grand Cru, Domaine Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
LED Dansani badeværelselamper. Venus cirka 25 stk 12 V Ø10 cm, 2 stk Jupiter Ø8 cm 12 V. Ubrugte.
Badeværelse undeskab Sanibell,mathvid, push-open låge. , str. 40 x40 x 23 cm. Ubrugt
Diamantarmbånd af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. L. 17 cm.
Smykkesæt af sterlingbestående af er par øreclips og to ringe. Samlet vægt ca. 19 g. Øreclips L. 3 cm. Str. 48–54. (4)
Bidjar tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. God fast kvalitet. Ca 2000. 281×207.
MOMENTNØGLE, Mannesmann elektronisk momentnøgler.
Dansk snedkermester Opbevaringsmøbel af cubamahogni med jalousilukke samt skydelåger af glas. Understel med udtræksplader. Indvendigt med hylder samt udtræksbakker af ahorn. Udført ca. 1930'erne, Danmark. H. 139. L. 232. D. 43. Proveniens: Hidrører fra samme hjem som katalognr. 1076007–6.
Postkort. 19 stk inkl. et dobbeltpostkort og 4 kort med frimærker hvoraf 2 med USA 2 c og en med 5 øre Chr. X fra Danmark samt 5 Bit Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel. Bemærk dette lot består af 5 lamper. Ubrugte.
Alabastron af alabast med bred rand og rester af vandrette greb i siden. På stand. Antagelig Grækenland, 5. årh. f. Kr. H. 11 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Ifølge oplysninger erhvervet hos Bonhams, 1990erne.
BUDT 1900,- DKK