Lukker 01/12-2024 19:33:00
Fuldfunktions dygtig og i god stan Wacker Neuson DPU5045H - 400 kg
Fritz Kraul (f. Altona 1862, d. København 1935) Interiør med kvinde der læser avis. Sign. Fritz Kraul 1911. Olie på plade. 63,5×70,5. Proveniens: Udstillet på Charlottenborg, 1911.
1918. Brevkort fra Aarhus til Ry. Påtrykt “N.P.” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 110,- DKK
Hele Verden. Parti i flyttekasse med bl.a. breve, postkort, kartoteker, gammelt afklip osv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011) Et par cirkulære loftslamper af messing og glas. Udført hos Orrefors. Diam. 40. (2)
Står i 6230 Rødekro. Tjep sømpistol til luft. I kuffert. Model F16-50. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Palle handelsvare
Corn Cracker til John Deere finsnitter. - Passer til 650 mm indta John Deere Corn Cracker
BUDT 20750,- DKK
17 par sikkerhedsfodtøj, Vismo i str. 1x42- 2x43 - 5x44 - 5x45 - 4x46 (ubrugt)