Lukker 01/12-2024 19:37:00
Står i 6780 Skærbæk. Reb, strik og tentorpæle. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
100 stk Rødvinsglas - 42 cl. model Princesa + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
Str. (LxB): 160x90 cm.
85 dåser glasrens/whiteboardcleaner á 500 ml. (ubrugt)
2 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V
Skab med glas, Stålplade på toppen, se foto
MINI BATTERI SAV, Zincline, uden lader.
Frans Schwartz (f. København 1850, d. sst. 1917) Almueinteriør med kvinde ved en spinderok. Sign. monogram 1886. Olie på lærred. 27×20,5.
144 stk Amalie Frokosttallerkener Ø 21 cm
Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005) “Windmill”. Cirkulært tæppe af uld i “rya” teknik. Grafisk dekor i orange og pink. Udført 1960–1970'erne hos Halling Koch. Diam. 242.
1 bt. Meursault, Domaine Arnaud Ente 2014 A (hf/in).
Halloween 300cm høj oppustelig figur med blæser.
Står i 6230 Rødekro. Tjep dykkerpistol - TF-16/50F. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS