Lukker 26/11-2024 07:08:00
Lavt timetal. Har udstyr til at bruge magnet. NB Magnet følger ikke me Sennebogen 825 Green Line - Magnet ready - Video!
BUDT 225000,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Tre kinesiske vifter af bambus, prydede med skæringer i relief, 20. årh. L. 31–34 cm. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper - 3 stk. brugt til udstilling og 4 stk. i original emballage. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Majken á Grømma (f. Danmark 1956, d. 2016) “På fjeldet”. 2007. Sign. M á G. Olie på lærred. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
4 stk. div. cykler (stand ukendt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Vid Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Video!
BUDT 46000,- DKK
Radiator Purmo 1 stk, 30 cm høj, 140 cm lang, tredobbel med lameller, med beslag.Toprist skadet, se foto. Ubrugt
VAREBIL, MERCEDES-BENZ sprinter 316 CDI 906. 1st. Indreg: 10-09-2014. Synet: 28-07-2022. Km-tæller viser: 343840.
BUDT 30500,- DKK
4 stk. dobbelt bord + 11 stole.
Svejser max. 300A, elektrode diameter 1,6 - 4 mm, digital display, inkl. Tilbehør. (ubrugt) + 2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt (ubrugt)
Bockmann AEBB 2400 Hestetrailer, Årg 2013, til 2 heste, T 2400 kg. L 1420 kg. med rum for udstyr, Tidl reg nr AC 4206