Lukker 26/11-2024 08:56:00
Frontskovl fra en JCB læsser 6-7 tons. Hæftet er skåret af, så der kan svejses på det. Tænder ser fine ud. ABC JCB Frontskovl - Tæt på mindsteprisen.
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Finn Juhl (f. Frederiksberg 1912, d. Ordrup 1989) “Kaminstolen”. Et par lænestole af teak med krydssprosser. Sæde og ryg betrukket med nigerskind. Model BO 46. Formgivet 1946. Udført ca. 1950–1960'erne hos Bovirke. (2)
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1599kr , ubrugt
Funktionsdygtig. Starter og kører. 136 HK (100 kw) Diesel Teknisk Totalvægt: 3000 kg Totalvægt: 3000 kg Køreklar vægt: 2148 kg (Minimum) Vogntogsvægt: 5000 kg Vægt af påhængskøretøj: 2000 kg (Med bremser) 750 kg (Uden bremser) Euronorm: Euro V Partikelfilter: Ja Seneste syn: 26-04-2023 (Godkendt) Lyser i motorlampe. Forsvinder når man kører. (Ukendt fejl) Bilen bliver tømt inden afhentning. Bemærk! Sælges kun til export!! Reg attest medfølger.
Crosser på el
Står i 6230 Rødekro. Nordisk tegnemaskine / tegnebord med stor linial. Bordet har hæve/sænke funktion. Måler 160 x 80 x H: 74 cm. Ædre model. Brugt og med en smule vandskade. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Hele Verden. Parti kartoteker og lidt andet i 2 flyttekasser med bl.a. en del ældre Italien samt set en del Tyskland og Norge med bundter mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
9 stk Gastro fade, Hvide 53 x 32 x 6 cm
Grensakse 2 sæt.
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ebonywood. Ubrugte i gaveæsker
Dansk møbeldesign Overpolstret lænestol med ben af mørkbejdset bøg, betrukket med gulgrønt møbelstof. 1930–40'erne.
1 bt. Echézeaux Grand Cru, Domaine Jean Grivot 2017 A (hf/in).