Lukker 03/12-2024 11:30:00
10 stk. div. løvriver + 6 stk. skafter (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Plomberet æske fra 'Diamond Investments International Limited' indeholdende uindfattet brillantslebet diamant på ca. 1.27 ct. Farve: Blue White. Klarhed: Clean. Certifikat dateret 1971. Der medfølger følgende: Brev fra advokat angående betaling. Papir med diamond plot fra Diamond Investments (international) Limited. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Bukkelfad af fajance, dekoreret i mangan og gult med figurer og blomster. 18. årh. Diam. 35.
2 styk affugtere, mulighed for at sætte slange på. Få brugsspor. 53L/h. SIAL XRC 55 - Få timer - 2 enheder
BUDT 1900,- DKK
MINI WiFi KAMERA Full HD 4,5 cm Ø. Opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. IR dioder til natvisning. Ubrugt.
Anton Thorenfeld (f. Svendborg 1839, d. København 1907) En grusvej omkranset af buske. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×30.
100 par arbejdshandsker, læder, gummi, stof
Gevindskæresæt, nyt sæt med 110 dele, mange str. Tap og die
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, 220 - 240V
Gallakjole fra ophørt butik str: XS vejl pris 1199kr , ubrugt
Kiste
60 stk Martiniglas - 14 cl