Lukker 26/11-2024 10:17:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk O&K 70 Skovl SMP1 ski O&K 70 Skovl SMP1 skifte
2 stk. sorte reoler med indhold af lys, servietter, bordløbere, dug, tæpper, lysestager. Reoler måler 170 X 80 cm.
Ca. 65 stk. 40mm skydemuffe
Støttebeslag til glasvæg.Længde 35 cm 2 stk. Ubrugt.
50 Rigsbankdaler 1814, Christiania, No. 58874, Wium III, Sieg 8, NP A76, Pick A15, skader ved blindstempel, skrift på revers - sjælden.
TOPSÆT, BATO, 26 dele.
PALLE med el fittings og ledninger.-
Lommelygter 24 stk måler ca 25 cm
Ass. 18mm kobber pres
Fransk havestativ af bemalet smedejern. 20. årh. H. 83. Diam. 53. Proveniens: Herregården Gelskov, Fyn.