Lukker 03/12-2024 18:00:00
Lommelygter 24 stk måler ca 25 cm
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
STØTTESTATIV for rørskære værktøj.
Gallakjole fra ophørt butik str: 42 vejl pris 1990kr , ubrugt
Peter Ølsted, efter, 19. årh. Parti fra Dalby Mølle ved Kolding. Sign. A. Berg 1859. Betegnet på bagsiden af blændrammen Copie efter en studie af P. Ølsted. Olie på lærred. 35×50. Uindrammet.
MOMENTNØGLESÆT. Momentnøgle og adapter med Impact toppe til hjulskift.
Transportbånd med 4-strenget kædeban Q-System 6,8m
BUDT 9750,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Gislaved str. 215/65 R 16C.
Unik Agat vedhæng med 18K forgyldt kæde 60 cm
40 stk. skruetrækkere m. magasin (ubrugt)
3 bts. Champagne 1. Cru, Blanc de Blancs Extra Brut “L'Artiste”, David Léclapart 2014 A (hf/in).
BUDT 1900,- DKK
120 stk. flotte vin-/lysglas