RØRBUKKER med matricer.
Bor og bitssæt
Motor Diesel Audi 3.0 TDI 250 hk Kända fel Skadad vevstake/Axel OBS !! Ring en dag innan hämtning. Hämtning är mellan 08.00-16.00 måndag till Torsdag Detta auktions objekt kan ha brister som uppstår som en direkt följd av att materialet ibland blir ståendes upp till flera månader mellan registrering och upphämtning. Därför kan vi inte garantera batteriets kapacitet och bromsarnas funktion, det kan uppstå fel i elsystemet och andra fel kan uppstå när materialet står stilla. Försäljningen sköts av LogistikPartner Sverige på uppdrag av ägaren av objekten. Alla frågor i samband med denna auktion eller begäran om granskning kan riktas till LogistikPartner Sverige på telefon +46(0)70-638 77 71 eller [email protected]
Ca. 100 pakker Duni servietter. Ass motiver og farver.
Ca. 114 stk Ølkrus - 50 cl.
Pappershållare Tork 16 stycken
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 32 dele.
Laksegl. Samling på flere sider med mange forskellige segl. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hermin Armbåndsur af 18 kt. guld med datovisning. Ref. 238 G. Mekanisk værk med manuel optræk. Lænke af 18 kt. guld omkreds ca. 20 cm. Ø 34 mm. Samlet vægt ca. 57 g. 1970. Købsbevis medfølger.
Flot og elegant herre ur med sort stainless urrem. Vandtæt med dato.
10 stk LED lamper 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 10 lamper)
DÆK/FÆLGE. Hankoook/Imperial str. 215/70 R15. I alt 4 stk.