Lukker 03/12-2024 11:00:00
Vandpumpe med 6,5 hk benzinmotor. 2 tommer tilslutninger, 30 m3/time, 30 m løftehøjde, 7 m sugehøjde. 22 kg. Ubrugt
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-20 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter af resin. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
En kinesisk huanghuali bakke 21×20 cm, samt en bakke af hongmu, rektangulær form, med profileret kant 21×31 cm. 18/19. årh. (2)
5 stk Termometer fra Nostalgic art, ubrugte
PANDESÆT.
Stralsund faience plaque of rectangular form with retracted corners, painted in yellow, blue and manganese with the Titaness Iris, goddess of the rainbow and messenger of the gods, inserted in a Gustavian mahogany table with brass mounts and castors. 18th century W. 80 cm D. 58 cm H. 77 cm.
6 x 20 liter Maintain Fricofin N kjøle/frostvæske 4 x 10 liter Renolin Turb 32 Smørmiddel / turbinolje 2 halvpaller 250 kg
Asfaldtskærer som kun er brugt en gang, meget god stand. Købt fra ny i 2019, men typeskiltet siger 2014, Sælges da den ikke bliver brugt. Bernards BS20-40 - Se Video!
BUDT 9750,- DKK
Værktøjer medfølger ikke Værktøjsholdere medfølger
Harald Schumacher (f. København 1836, d. sst. 1912) Udsigt fra en loggia med Vesuv i baggrunden. Sign. H. S. Olie på lærred. 41×56.
- 83.074 kilometer stand. Hydrema 906 B
BUDT 105500,- DKK