Lukker 03/12-2024 11:00:00
Svejser max. 300A, elektrode diameter 1,6 - 4 mm, digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt
Woods WHUH400 ventalition, Kan tilføje 7 l. fugt pr. dag. Stille i drift. Nem at betjene. Ubrugt.
Arthur Köpcke (f. Hamburg 1928, d. Brøndbyvester 1977) “Spuren, Septuagesima”, 1960. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media på plade. 100×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1900,- DKK
12 stk 1-armet stager, Sølv look
“Flora Danica” tallerken af porcelæn, med gennembrudt fane, dekoreret i farver og guld med blomster. 3554. Royal Copenhagen, omkr. 1900. Diam. 23,5 cm.
BUDT 1250,- DKK
66 dåser graffiti-fjerner, Rapid á 400 ml. (ubrugt)
Blücher Grating line Copenhagen 700 mm. Ubrugt
Ca.102 stk Ølkrus - 33 cl.
Safir- og diamantvedhæng prydet med fire facetslebne safirer og brillantslebet diamant og halskæde af 18 kt. guld. Diamantvedhæng af 14 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.23 ct. medfølger. L. 42 cm. (2)
Liechtenstein. 1960. CEPT. Postfriskt HELARK. Let lodret fold i første perforeringsrække. AFA 10.000+. Michel EURO 1.200+ [ 397 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti metrisk fingevind