Lukker 03/12-2024 11:00:00
2 stk. Motionsure, blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte
Louis Vuitton “Lussac” taske af grønt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og mørkegrønt ruskindsfor. H. 30 x B. 38 x D. 12 cm. 1996.
Einar Wegener/Lili Elbe (f. Vejle 1882, d. Dresden 1931) Landskab med grønne træer. Sign. EW 19. Olie på lærred. 39×51.
PROFESSIONELT KOKKENKNIVSÆT, 9 dele i opbevaringstaske. Ubrugt.
Kande, stage, relief, strygejern, opøse skeer i messing. Kobberkande, stager, stål fad og skeer, glasfad med hank. Brugt. MOMSFRI
Louis Vuitton “Phenix MM” taske af sort Epi læder med sølvfarvede beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, et lynlås rum med tre indvendige lommer og sort ruskindsfor. H. 26 x B. 41 x D. 14 cm. 2015.
Girard-Perregaux Richeville Chronograph af 18 kt. guld, Ref. 2710. Mekanisk kronografværk med manuelt optræk, kaliber 1872. Brun krokodillerem med c-spænde af 18 kt. guld. Ø 36 mm. 1990'erne Emnet er omfattet af CITES-appendix II, og kræver derfor CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse. Kontakt afdelingen for yderligere spørgsmål.
2 bts. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). 1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1995 A (hf/in). Total 3 bts.
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på plade. Den ene måler 41,5 x 35 cm. Den anden måler 33,5 x 36 cm. Lidt flækket, ridset, småskrammer og bøjet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI