MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
2 stk. 32 l gryder + 29 stk. Suppeteriner 20 stk. opøser 10 stk dressingbøtter m/opøser + ostehøvle + oplukker + målebægre ca. 4 stk. + div. Ta´tøj + islagkageknive ca. 6 stk.
Båtmotor VOLVO PENTA med drev och komplett drivlina. Märke: Volvo Penta Modell: 4,3GL Årtal på Motor: 1998 Drev Volvo Penta 3883623 Typ: SX-A 1 79 Årtal på drev: 1998 Serienummer: 4202210306 Skick: Allt fungerar Service: Ny servad Hösten 2024 Se bilder och film i auktionsunderlaget för mer information. Frakt kan ordnas mot extra kostnad.
NAKIRIKNIV, 18 cm knivblad. Udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto.
Tæppe 160x230 cm. + tæppe 160x225 cm. (ubrugt)
Spot Terra 42, 5 stk. 230 V, sølvfarvet. Ubrugte
Stor barok lysekrone af Böhmisk glas, profileret stamme, otte snoede lysarme, talrige lysspyd behængt med prismer. Sammensat af forskellige dele, 18. årh.s første halvdel. H. 140. Diam. 95. Proveniens: Dansk herregård på Sydfyn.
RØRBUKKER med matricer.
Bemærk at den har kørt under 1000 timer. Der medfølger en hjemmelavet hydraulisk grab me Yanmar SV17 EX - Minigravemaskine / mini excavator 1,7 ton
BUDT 82000,- DKK
Joan Miró (f. Barcelona 1893, d. Palma de Mallorca 1983) “Lithographe II”. 1953–1963. Forord af Raymond Queneau. Udgivet af Maeght, Paris. Org. kassette. 36×27.
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
1 bt. Clos de Vougeot Grand Cru, Chateau de la Tour 2012 A (hf/in).
Næsten som ny. - Drejeskammel i for. - Passer til kærebord op til 10 meter. - Galvaniseret bærearme. - Ly Claas Skærebordsvogn - 35"
BUDT 30500,- DKK