Lukker 03/12-2024 18:00:00
AC-Delco kraftig slagnøgle med digital moment tilspænding og vinkelsliber, uden batteri og lader.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
5 bts. Château Fourcas-Hosten, Listrac-Medoc 1933 B (ts/us). 2 bts. Château Fourcas-Hosten, Listrac-Medoc 1929 B (ts/us). One bottle D (mls). Total 7 bts. Sourced from a temperature controlled cellar
Hele Verden. Parti i 2 flyttekasser fyldt med indstiksbøger og album mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JF GMS 3200 UP - F JF GMS 3200 UP - Flex
Årgang: 2008
6 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2000 A (hf/in). Owc.
Louis Vuitton “Pont Neuf” taske af rødt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, to udvendige lommer, et lynlås rum med to indvendige lommer og rødt ruskindsfor. H. 23 x B. 25 x D. 12 cm. 2001.
Kai Kristiansen (f. 1929) 16 bogstøtter af teak. Udført hos Feldballe Møbelfabrik. H. 13. (16)
Hydr. Oprettersæt, 4 tons
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Disko-kugle m. motor
Jean Joseph Chapuis (b. 1765- d. 1864) Empire bænk af mahogni. Stemplet 'CHAPUIS'. 19. årh.s begyndelse. H. 93. L. 154. B. 50. Den belgiske møbelsnedker Jean Joseph Chapuis var uddannet i Paris, hvor han blev en møbelsnedker, senere etablerede sig i sin hjemby på 264 rue de Loxum i Bruxelles.