Lukker 03/12-2024 18:00:00
Hitachi/hikoki lygter 18 v 2 stk og 1x 9,6-12 volt uden batteri og lader.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Celine Taske af brunt monogram kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og lyst monogram for. H. 19 x B. 35 x D. 19 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hiab 60 Hiab 602-U
Pen 40/kmt traktor hovedsakelig brukt i transport. Alle servicer fulgt på godkjent verksted.
Arne Bang (f. Frederiksberg 1901, d. Fensmark 1983) Rund vase af stentøj modelleret med organisk reliefdekor, dekoreret med rustrød glasur. Sign. monogram, 326. H. 13.
OLIEPUMPE med tæller, slange m.m. 230V.
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper - 3 stk. brugt til udstilling og 4 stk. i original emballage. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Dampskibsfart. Original plakat fra 1854 med beskrivelse af “De Kongelige Danske Postdampskibe” med tilhørende takster. Smukt velbevaret og indrammet (46×70 cm.) ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BAKKAMERA SÆT med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. Ubrugt.
12 bts. Château Lafon-Rochet, Saint - Estephe. 4. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
Japansk kunstner, 18. årh. Den Udødelige Magu stående med ruyi scepter, ledsaget af en hjort. Gouache på silke. 132×93 cm.