Lukker 01/12-2024 19:14:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 6 vejl pris 1799kr , ubrugt
RINGGAFFELNØGLESÆT, 10-19mm, Top Tec.
Kazumi Amano (f. 1927, d. 2001) “Adapter”, 1973. Sign. Kazumi Amano 20/30 med titel og datering. Mixed media multiple. 61,5×25×25.
Evald Nielsen (f. Stubbekøbing 1879, d. Frederiksberg 1958) Papirkniv af sterlingsølv, skaftets øverste del med kugledekor i relief. Udført og stemplet hos Evald Nielsen. Vægt 72 g. L. 21,2. En Evald Nielsen kartonæske medfølger.
Kaare Klint (f. Frederiksberg 1888, d. København 1954) Kvadratisk sofabord af massiv mahogni med underliggende hylde. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 55. L./B. 73,5. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
16 stk. automatiske sæbedispenser + 19 stk. bordholdere for do (ubrugt)
Broderi/garnstativ + 2 stk. tøjstativer
12 bts. Le Demoiselle de Sociando-Mallet, 2wine Ch. Sociando-Mallet 2017 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1350,- DKK
GRYDESÆT, 12 dele, også til induktion. Ubrugt.