Lukker 27/11-2024 07:01:00
Med magne Terex Pegson XR 400 - 1100x650 mm
BUDT 460000,- DKK
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1994 A (hf/in).
BUDT 1750,- DKK
Trailer med fartmåler. Er ikke testet. Se billeder for stand. Radar og fartmåler virker, men der mangler lys i nogle diod PHV Fartmåler 2
Står i 6230 Rødekro. Outline dobbelt yderdør med glas. 2 lags ruder. I træ. Med tapstik. 110 kg. Måler 1748 x 1988 mm. Ubrugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 125000,- DKK
Disney legetøj, ubrugt
KOMPRESSOR, STENHØJ. Ældre model. Ikke afprøvet.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Sany SY35U - Minigravemaskine / mini excavator 3,8 Sany SY35U - Minigravemaskine / mini excavator 3,8 ton
BUDT 177000,- DKK
Omega Speedmaster “transitional” af stål, ref. 145.022–74. Mekanisk kronografværk med manuelt optræk, kaliber 861. 1970. Omega lænke af stål, ref. 633/1171, omkreds ca. 17,5 cm. Ø 42 mm. I følge sælger blev uret serviceret i 2023. Fire ekstra led medfølger.
Færøerne, 100 kr 1940 D, Nr. 16001 og Nr. 40000, Hilbert, Sieg 18, Pick 12s, SPECIMEN, nummereringstest dateret 27.1.42.
36 stk Champagneglas med perlekant, H 18cm + 1 stk vaskebakke rumdelt for 36 glas, af god kvalitet
24 pk galv. Bolte 16x100
Hans Scherfig (f. København 1905, d. Fredensborg 1979) “Løve”. Sign. Scherfig, 86/225. Litografi. Trykt hos U.M. Grafik. Lysmål 18,5×28. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.