Lukker 27/11-2024 07:53:00
Pakkemaskine med drejeskive. Er ikke testet. ABC Sial AF 30CF - Plastic Wrapper
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Kædesav, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt
Slibemaskine, Combiné Ponceur + div. slibebånd/skiver (ubrugt)
- Den røde jordloppe starter og virker. Årgang ubekendt. - Den grønne jordloppe virker ikke og mangler motordele. Årgang ubekendt. - Besto SPS 300 er startet og virker. timetal og årgang ubekendt. - Weber SM 82-2 asfalt skærer årgang 2000 starter og virker. Timetal ubekendt. - Reno 95 liters kompressor 230/400 volt 11-17 bar kun brugt få gange. Årgang ubekendt. ABC - Asfalt pakke med Beton sliber, asfalt skærer jordloppe og kompresser
BUDT 3500,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Store projektør lamper til byggepladsen. JOEL, 50 HZ, 230 V. Måler 43 x 43 cm. Brugt og ok stand. Den ene er uden stik og den anden uden ledning. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Brusedør Ifø Space spnf850, lige dør, mat glas, bredde 85 cm højde 200 cm. Ubrugt.
Fristaden Christiania, Christiania 6 år 1977, kobber med flag og med emalje samt randnummer 10, 26,60 g, Sieg 2.3 - sjælden
Cartier Must de Cartier Tank Vermeil af guldbelagt sølv, Ref. 6 81006. Quartz værk. Brun krokodilerem med c-spænde af guldbelagt sølv. Ø 24×31 mm. 1980'erne
2 stk Utrolige dejlige bløde tæpper i mål 80x120cm 100% polyesta virkelig lækkert , ubrugt i kasse
1907. Fr. VIII, 5 øre, variant “STOR PLET I HØJRE 5-TAL”. Stemplet eksemplar. [ 54 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekenedt møbeldesign Et par lænestole med ben af mørkbejdset bøg, betrukket med patineret cognacfarvet skind beslået med messingsøm, løse hynder i sædet med grønt velour. 1930–40'erne. (2)