Lukker 05/12-2024 10:00:00
Funktionsdygtig. Alt virker. Reservehjul. Teknisk totalvægt: 3500kg Køreklar vægt: 565kg Indvendige mål: 285x130x17cm Slisker: 155x35cm Topfart: 100km/t Registreringsattest medfølger.
Afhentes: TS - 8830 Tjele, Denmark (via Google Maps)
Stort parti legetøj rigtig meget blandet. ubrugt
Ponny Fliseklipper hydraulisk max. Bredde 85 cm
3 bts. Mg. Champagne “Millésime”, Taittinger 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1900,- DKK
Lang mode Mercedes Vito 113 Cdi - Kassevogn Lang model / Long version - Video ! - Ny mindstepris !
BUDT 39000,- DKK
Simon Simonsen (f. München 1841, d. København 1928) Kystlandskab med kvæg. Sign. Simon Simonsen 1896. Kul på papir. Monteret i bred skønvirke ramme af udskåret træ. Lysmål 81×141.
Action/sportskamera BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
Amman AFW270E asfaltudlægger. Årgang 2015 med 795 timer. Maskinen starter og er funktionel. Deutz motor, type D2011 L03i med 33 kW. Hydraulisk udskud. Hjuldreven. Maskinen er løbende vedligeholdt og serviceret.
Ubekendt maler, 18. årh. Bibelsk/historisk motiv antageligt Usigneret. Olie på lærred. 80×62.
Ida Kvetny (f. Odense 1980) Uden titel, 2008. Sign. på bagsiden Ida Kvetny med datering. Mixed media på lærred. 150×200. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.