Lukker 27/11-2024 11:30:00
Major 180cm Brakpudser 3 punkt ophæng Kraftoverføring medfølger
Afhentes: JN - 5690 Tommerup, Denmark (via Google Maps)
1980. 27 øre Prov. Vm.III. Komplet stemplet sæt. Attest Kaiser [ 85x-89x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk Napoleon stole, hvide med hvid sæde, i rigtig pæn stand
1802. Lille brev fra Hamburg til Bordeaux. Liniestempel R.4. HAMBURG. (type 1b). Uhyre sjældent stempel, kun brugt i 5 uger [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Ubekend maler, 20. årh. Havneparti. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 56×62.
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
3 stk kniv sliber, ubrugte
1915. 10 øre, blå. Postfrisk 4-blok med marginaler. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk 30l plasttønder med spændelåg og bærehåndtag.
Maxil lift med 4 arme og kontrolboks, 2500 kg, standen er ukendt