Lukker 28/11-2024 11:00:00
Salget på vegne av kommune. På lesing inkludert. Ukjent tilstand ikke testet. Ser helt fin ut.
Afhentes: 2050 Jessheim, Norway (via Google Maps)
2 ubrugte cylindre
Fransk senempire kaminur af forgyldt og patineret bronze, urhus med liggende hund, forsølvet skive. Glaskuppel med base af palisander medfølger. Ca. 1820. Glaskuppel H. 51. B. 28,5. D. 18. Bordur H. 38. B. 19. D. 11.
2 stk. vinkelslibere
- For 30-40 ton - CW45 JST 180 cm / 3,5m3 - For 30-40 ton - CW45 S
BUDT 21250,- DKK
Sølvring med de flotteste Zirkonia str. 7
BUDT 225,- DKK
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. fletkurve, Ø: 54 cm, 69 cm og 57 cm., og mælkejunge. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) Uden titel. Sign. på bagsiden. Akryl på lærred. 100×81. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Rigtig fin lastbil i god stand til en meget fair pri MAN TG M 18.240
BUDT 30000,- DKK
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC.
Sprøjteanlæg med stor kapacitet. Se vedhæftet brochurer. Mulighed for at bruge to pistoler. 227 bar. 5,1 l/min Ekstern beholder med stor kapacitet. Graco Airlessco TS1750
BUDT 18000,- DKK