Lukker 28/11-2024 12:15:00
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Afhentes: GRATIS FORSENDELSE (til nærmeste pakkeshop) >>KUN DANMARK (via Google Maps)
"Sølv" 5 armet lysestager 50cm. 5 stk.
Her er muligheden for at slippe for ventetid på ny maskine og omkostninger på montering af ekstraudstyr og evt opstartsproblemer og nedetider. Alt er lavet ordentligt og blevet vedligeholdt. En maskine der bare vil arbejde. Klar til at arbejde fra dag et!! Meget flot og velholdt maskine. Mulighed for tilkøb af GPS anlæg til en merpris på 200.000kr udover budsummen. Maskine med mange options: 800kg vægtklods monteret. DC2 styring på Encon EPS Sugepumpe Stor lyspak Takeuchi TB290-2 - Minigravemaskine / mini excavator 8 ton - Rotortilt
BUDT 501500,- DKK
Brusehoved Grohe vitalio start 210, ø 210 mm, 9,5l/min. Ubrugt
Knive i snitter.er skiftet. Slagler er skiftet, under sold . Elside knive 2 stk. Velholdt maskin Massey Ferguson 7270 BETA
BUDT 243000,- DKK
2 stk. Facade skilte med lys og 3 stk. facade belysning (er afmonteret)
Nye fælge. Nye Lufttanke Nye Træksteng Ny drejekrans Nye dæk Opgraderet E Danson SL - Total renoveret
BUDT 16000,- DKK
Rokoko konsol af forgyldt træ, plade af gråbroget marmor, udskåret med ornamentik i let relief, fødder i form af volutter. 18. årh. H. 67. B. 71. D. 48
6 stk Borde 120 x 80 cm
Ballonbue Guldmetallic, Rund Ø 200 cm
Halskæde af 14 kt. guld prydet med grøn og hvid emalje. Vægt ca. 7,5 g. L. 45 cm.
Håndklædetørrer MTO Java, hvid, til centralvarme. Bredde 50 cm, højde 70 cm. Ubrugt.