Lukker 03/12-2024 11:30:00
Parti div. handsker
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
137 visninger
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003) “Kapervogn Efterår”. Sign. Ib Eisner Olie på lærred. 70×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 bt. Syrah Réservé, Chateau de Fonsalette, Cotes du Rhone 2006 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Monteringsbeslag til skorsten Ø 260 mm. Ubrugt.
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1982 A (hf/in).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland TX 68 - Mejetærsker - Vid New Holland TX 68 - Mejetærsker - Video!
BUDT 152000,- DKK
ubrugte allways
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1996 A-A/B (bn).
Luftgevær 4,5 mm. + luftpistol 4,5 mm. + kikkertsigte + 100 stk. skydeskiver + 1 dåse hagl (ubrugt)
Natascha Trolle Et par diamant, aquamarin- og kvartsørestikker af 18 kt. guld hver prydet med rosenslebet diamant, facetslebet aquamarin og facetteret kvarts dråbe. L. 27 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær