Toiletsæde Duravit toiletsæde med lang beslag. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Med 1 meter bredde dæk - og med stor bag-klap! Doosan DA 30 - Dæk 1000/50R25 / Tyres 1000/50R25 !
BUDT 645500,- DKK
Natascha Trolle Turmalin, rubin- og diamantring af 18 kt. guld prydet med marquiseslebet turmalin omkranset af to cushion-cut diamanter på i alt ca. 0.16 ct. og seks carréslebne rubiner. Farve: Fancy Light Yellow. Klarhed: SI. Vægt ca. 4 g. B. 14 mm. Str. 53,5.
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Solrig vinterdag ved Höstmælingen, Lillehammer. Sign. P. Mønted 1919. Olie på lærred. 56×65.
BUDT 23000,- DKK
6 stk. udendørs lamper (ubrugt)
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
2 rumdelere med indhold i den ene. Mange servietter, bordløbere, kysseklokker, stempelsegl.
“Flora Danica” tallerken af porcelæn med gennembrudt fane, dekoreret i farver og guld med blomster. 3535. Royal Copenhagen, omkr. 1900. Diam. 25 cm.
BUDT 1750,- DKK
Lyskæder 6 stk fra Nordlux , velegnet til udendørs brug. Se mål på billede. Ubrugt.
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 70-års fødselsdag 2010 (Em.16.apr.2020), sølv med krone, 28 mm, krydsbånd - original æske med guldtryk, diplom dateret 16. april 2020 medfølger.
LUFTGEVÆR, ARTEMIS GR1400F, med stand og kikkertsigte.
Badeforhængstænger, Croydex, 4 pakker, forkromet stænger 2 1/2 meter. Ubrugte.