rørbukker
VÆGHOLDER til knive, magnetisk udført i ahorntræ. Skruer og dobbeltklæbende tape fra 3M medfølger, str. 40 x 6,5 x 2 cm. Ubrugt, modelfoto.
Står i 6740 Bramming. 2 stk. LED panel fra Unite. 28 W. Måler 59,5 x 59,5 cm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Palle Suenson (f. 1904, d. 1986) Sæt på seks armstole af cubamahogni. Dybthæftet sæde og ryg betrukket med originalt patineret nigerskind. Udført 1930'erne hos snedkermester Jacob. (6)
Står i 6230 Rødekro. Nordisk tegnemaskine / tegnebord med stor linial. Bordet har hæve/sænke funktion. Måler 160 x 80 x H: 74 cm. Ædre model. Brugt og med en smule vandskade. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
PALLEREOL, STOU. Højde 2,5 mtr. Vanger Længde 1900 mm.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
Ubekendt maler, 18. årh.s slutning Portræt af sognepræst Lauritz Bang (1776–1866). Usigneret. Olie på lærred. 41×31.
Velholdt top loader. Bruges til alu dåser og plast flasker. Har 29.5 meter køreskinne ABC HEB 180 - Video!
BUDT 75000,- DKK
Hydraulikstation - se typeskilte, ikke afprøvet.
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte